You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Adalet Topluluğu İkinci Dünya Savaşı - Justice Society World War II (2021) 720p BluRay x264 DUAL - Film İndir

 • Adalet Topluluğu İkinci Dünya Savaşı - Justice Society World War II (2021) 720p BluRay x264 DUAL - Film İndir

  Kurucu
  Adalet Topluluğu İkinci Dünya Savaşı - Justice Society World War II (2021) 720p BluRay x264 DUAL - Film İndir

  [Resim: adalettopluluukincidno8kbr.jpg]

  Adalet Topluluğu İkinci Dünya Savaşı İndir - Adalet Topluluğu İkinci Dünya Savaşı Türkçe Dublaj Film İndir - Adalet Topluluğu İkinci Dünya Savaşı Türkçe Altyazılı Film İndir - Adalet Topluluğu İkinci Dünya Savaşı HD Film İndir
  [Resim: imdb.png]

  Kod:
  https://www.imdb.com/title/tt13804084/
  [Resim: hakkinda.png]

  Justice Society: World War II, Jeff Wamester tarafından yönetilmiş ve Meghan Fitzmartin ile Jeremy Adams tarafından kaleme alınmış aksiyon ve macera türündeki bir animasyon filmidir. Filmde 2.Dünya Savaşı'nda orduya yardım eden bir grup kahraman olan The Justice Society of America, gelecekten bir müttefik edinerek tarihi değiştiren bir maceraya dalar.
  4k filmlerimize, Türkçe dublajlı olarak eklediğimiz Justice Society: World War II animasyon filminde; Nazi Almanya'sının Avrupa'nın çoğunu işgal ettiği ve Adolf Hitler'in büyülü eserleri aradığı Earth-2'de, Albay Steve Trevor Başkan Franklin D. Trevor, Black Canary, Hawkman, Hourman, Jay Garrick/Flash'tan oluşan ve Wonder Woman liderliğindeki The Justice Society of America kuruldu.
  Earth-1'de, Barry Allen ve Iris West, "işten" uzaklaşmayı umarak Metropolis'te piknik yaparlar. Ancak planları, Süpermen'in, Brainiac ile savaşmasıyla bozulur ve Allen, Flash olarak Süpermen'in yardımına gelir. Brainiac bir Kryptonite mermisi ateşlediğinde, Flash onu yakalamaya çalışır, ancak Hız Kuvvetini ilk kez yönlendirecek kadar hızlı koşar. Allen, Doctor Fate'in sesinin rehberliğinde, JSA ve Naziler arasındaki bir savaş sırasında geçmiş olduğuna inandığı şeye ulaşır. Sadakati konusundaki ilk kafa karışıklığına rağmen, JSA, Nazileri yenip Trevor'ı kurtardıktan sonra Allen'ın müttefik olduğunu ve görünüşe göre gelecekten geldiğini anlar. Ekip ikinci bir Nazi dalgasını durdurmak için harekete geçerken Allen, Trevor'ı üsse götürür ve burada daha önce hiç duymadığı JSA hakkında bilgi alır.
  JSA'nın savaş muhabiri "Shakespeare" ile tanıştıktan sonra Trevor, Wonder Woman'a evlenme teklif etmeye çalışır ve JSA bir sonraki görevi için buluşur. Zaman paradoksuna neden olma riskine rağmen kahramanlar, Trevor'ın çaldığı bir mesajı çözebilecek bir Nazi kalesinden bir şifre kırıcıyı kurtarmak için Allen'ın yardımını kullanabileceklerinin farkına varırlar.
  Kaleye vardıklarında, kahramanlar ve "Shakespeare" içeri girer, gardiyanları yener ve zindanlarda birkaç mahkûm bulur. "Shakespeare", birisinin ona "Shakespeare'in" geleceğinden bahsettiğini söyleyen ve bir şey olmasını engellemesi için yalvaran bir mahkumu kurtarır. Bir gardiyan "Shakespeare" e saldırır, ancak üzerine sıktığı mermiler sekerek etrafa saçılır. Wonder Woman, Allen ve Trevor geldiğinde, "Shakespeare" kendisinin Clark Kent olduğunu söyler. Ancak Allen, bildiği Kent'ten farklı bir arka plan ortaya çıktığında aslında paralel bir gerçeklikte olduğunu fark eder.  [Resim: resimler.png]

  [Resim: adalettopluluukincidn3bjrt.jpg]

  [Resim: adalettopluluukincidn1ujvm.jpg]

  [Resim: adalettopluluukincidn5tjd2.jpg]

  [Resim: adalettopluluukincidnd7jie.jpg]

  [Resim: adalettopluluukincidnwnjha.jpg]

  [Resim: adalettopluluukincidnzgjrm.jpg]


  Medya Bilgisi

  Kod:
  Format            : Matroska at 5 062 kb/s
  Length            : 2.98 GiB for 1 s 24 dk 19 s 424 ms

  Video #0          : AVC at 4 228 kb/s
  Aspect            : 1280 x 720 (1.778) at 23.976 fps

  Audio #0          : AC-3 at 192 kb/s
  Infos             : 2 kanal, 48.0 kHz
  Language          : tr

  Audio #1          : AC-3 at 640 kb/s
  Infos             : 6 kanal, 48.0 kHz
  Language          : en
  [Resim: fragman.png]


  Linkler

  TURBOBİT

  Hide Post


  Hide Post


  Hide Post

  İşimiz Gücümüz Film!
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║
  VİPHANE.COM
  Son Düzenleme: 24-05-2021,03:11, Düzenleyen: RACON.

  Site ile ilgili her türlü sorunlarınız için info@viphane.com adresine e-mail gönderiniz.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Film indir | HD 1080p ve 720p Türkçe Dublaj Filmler İndir sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

  evlilik sitesi>