You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

deneme1e308a3e089a7e48.png
 • Kurucu
  Aşk 101 (2020-)
  AŞK 101 OYUNCULARI
  Kubilay Aka (Kerem): Çukur dizisinde Celasun karakteriyle tanıdığımız Kubilay Aka, Aşk 101 dizisinde Kerem karakteriyle aramızda olacak. Kerem asi ve serseri diyebileceğiniz bad boy karakterimiz aslında. Çok iyi bir basketbolcudur ve ekibin kaptanıdır.

  Alina Boz (Eda): Tam ismi Alina Bozdemir ve dizide Eda karakteriyle aramızda olacak. Paramparça dizisinden Hazal karekteriyle tanıyabilirsiniz. Aşk 101'deki Eda karakteri ile ilgili tek bilgimiz çalışkan ve zeki olması. Yani muhtemel inek öğrencimiz.

  İpek Filiz Yazıcı (Işık): 2001 doğumlu olan İpek, Elimi Bırakma dizisindeki Ceyda karakterini canlandırmıştır. Aşk 101'deki Işık karakteri ile ilgili bildiğimiz şeyler ise sınıfın zeki kızlarından biri olduğu. Pür dikkat dersleri takip eden Işık'ın diğer bildiğimiz karakteristik özelliği ise kalbinin tertemiz olması.

  Selahattin Paşalı (Osman): Leke dizisindeki Arda karakteri ile hatırlayabilirsiniz. Evet, dizide gay olduğu iddia edilen oyuncu kendisi. Araştırdım fakat Netflix tarafından böyle bir açıklama göremedim. Belki eşcinsel bir karakteri canlandırmıyor olabilir. Osman ile ilgili kesin olduğunu bildiğimiz şeyler ise soğukkanlı ve yönetici bir karaktere sahip olduğu.

  Mert Yazıcıoğlu (Sinan): 2018'de çoğumuz youtuber filmi olarak bildiği İyi Oyun kadrosunda yer almıştır. Sinan karakteriyle ilgili bildiklerimiz ise saman altından su yürüten bir karaktere sahip olduğudur.

  Pınar Deniz (Öğretmen Burcu), Kaan Urgancıoğlu (Kemal), Bade İşçil (Bilinmiyor), Müfit Kayacan (Necdet), Selen Domaç (Bilinmiyor). 


  [Resim: MV5BM2JlMzgzNzgtM2IyOS00NGI2LWEwZTAtNDk0...@._V1_.jpg]

  AŞK 101 KONUSU
  Burcu öğretmenleri sayesinde okulda durabilen 5 öğrencimiz var. Bu öğrencilerden 4'ü serseri ve 1'i örnek öğrenci. Yani fragmandan görebildiğimiz kadarıyla bu şekilde. Basketbol koçları var birde, Kemal.

  Burcu öğretmen okuldan gittiğinde kendilerinin okuldan atılacağını öğrenen liseliler hemen harekete geçiyor. Hedefleri ise Burcu öğretmeni Kemal'e aşık edebilmek. Bu sayede öğretmenleri okuldan gitmeyecek ve kendilerini sağlama alacaklar. Herkesin konuştuğu Osman ile bir bilgi henüz yok. Eşcinsel olduğu iddia ediliyor ama bunu cuma günü öğreneceğiz. 

  Dizi imdb sayfasında yazana göre 90'lı yıllarda geçiyor. Yani günümüzde geçmiyor. 90'larda Türkiye'de ortaya çıkan bir aşk hikayesi diye bahsediliyor. Bu aşkı ise dışlanmış öğrencilerin yaratacağı söyleniyor.

  Çok merak edilecek bir konusu yok aslında ama sadece Netflix Türkiye'ye destek olmak için bile izlenir gibi.  40 dakikadan oluşacak 8 bölüm olabilir. Bu konuda herhangi bir bilgi yok. Dizi cuma günü Netflix'de yayınlanacak.


  Siz diziyle ilgili ne düşünüyorsunuz? İzleyecek misiniz?


  İşimiz Gücümüz Film!
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║
  VİPHANE.COM

  Site ile ilgili her türlü sorunlarınız için info@viphane.com adresine e-mail gönderiniz.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Film indir | HD 1080p ve 720p Türkçe Dublaj Filmler İndir sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

  evlilik sitesi>