Skip to main content

Büyük Mucize - Big Miracle (2012) 1080p BDRip x264 DUAL Türkçe Dublaj Film İndir


 


Büyük Mucize - Big Miracle (2012) 1080p BDRip x264 DUAL Türkçe Dublaj Film İndir

Kurucu Admin
Büyük Mucize - Big Miracle (2012) 1080p BDRip x264 DUAL Türkçe Dublaj Film İndir
Bedava Red Bull
Google Drive Sınırsız Depolama Alanı Satışı

film indir

Büyük Mucize İndir - Büyük Mucize Türkçe Dublaj İndir - Büyük Mucize Türkçe Altyazılı İndir - Büyük Mucize HD İndir


IMDb
Kod:
https://www.imdb.com/title/tt1430615/

film indir

Dünyanın dört bir yanındaki insanların yüreğini ısıtan gerçek bir hikayeye dayanan Big Miracle (Büyük Mucize), bir gri balina ailesini Kuzey Kutup Dairesi’nde hızla oluşan buzullardan kurtarmak için kendilerine engel olmak isteyen süper güçlere karşı bir araya gelen küçük bir kasabanın haber kanalı muhabiriyle (John Krasinski) bir Greenpeace gönüllüsünün (Drew Barrymore) öyküsünü anlatıyor.

Yerel bir kanalın televizyon muhabiri olan Adam Carlson (Krasinski), daha büyük bir piyasaya geçebilmek için Alaska’nın kuzey ucundan kurtulmaya can atmaktadır. Kariyerinin en büyük haberini bulduğundaysa tüm dünyanın o haberi takip ettiğini fark eder. Soğuk bölgeye yaklaşan petrol devlerinin, devlet yöneticilerinin ve aç gazetecilerin içinde Adam’ı en çok endişelendiren kişiyse Rachel Kramer’dir (Barrymore). Kramer hem lafını sakınmayan bir çevreci, hem de Adam’ın eski sevgilisidir.

Zaman daralırken Rachel ve Adam kuzey bölgelerinin yerli halkından sıra dışı bir grup toplar. Petrol şirketleri, Rus ve Amerikan orduları farklılıklarını bir kenara bırakarak balinaları kurtarmak için seferber olur. Herkesin dikkatini yerkürenin en tepesindeki bu noktaya çevirmişken türü tehlike altında olan bu hayvanları kurtarmak birbirlerine diş bileyen ülkeleri bir araya getirir ve Soğuk Savaş’a kısa bir süreliğine de olsa ara verilmesine vesile olur.
Kaynak: turkcealtyazi.org

film indir

Kesinlikle kaçırmamam gereken bir film Çok Seviyor haaa.. valla sizi bilemem

1988'de yaşanan ve küçük bir yerel haberle başlayıp dalga dalga yayılarak tüm paydaşların katkısıyla mutlu sona ulaşan muhteşem bir "çevreci" hareket örneğini izliyoruz bu filmde. Greenpeace'in bugünkü gücüne kavuşmasını sağlayan en önemli hareketlerden biri olduğunu da film sayesinde öğrenmiş oldum. Sivil toplum örgütlerinin ne kadar önemli olduğunu Greenpeace örneğiyle bir kez daha ortaya koyuyor bu film. Filmin bitiş jeneriğinde olayın gerçek kahramanlarının görüntüleriyle filmdeki eşleştirmeleri izlerken filmin çok başarılı bir uyarlama olduğunu da anladığınız gibi o yılları da ister istemez gözünüzün önünden geçiriyorsunuz (yaşı yetenler için tabi ki Çok Mutlu ) Sonuç olarak ben beğendim. Tavsiye ederim.

Gerçek olaylardan esinlenerek hazırlanan her filme şu düşüncemi yazmışımdır.. (Olayların gerçek olması benim bir filmi beğenmemde ki sebeplerden birtanesidir..)

Bu filmde de öyle.. Beni gerçekten çok etkildedi.. Gurur meselesi yapılmadan bir olay etrafında tüm zıt veya karşıt gurupların bir araya gelerek ortak çalışmasının ne kadar güzel olduğunu unutmuştuk.. Bu film bana bunu hatırlattı..
Ayrıca patlatın mısırlarınızı alın çoluk çocuğunuzu yanınıza rahat rahat seyredin bu filmi.. Yok havalar sıcak bu havada mısır yenmez diyorsanız ne bileyim karpuz,kola, dondurma, aklınıza ne geliyorsa artık.. Rahat rahat yiyin için ve seyredin.. Tıpkı benim yaptığım gibi.. yow yow

İyi seyirler..
Kaynak: turkcealtyazi.org

Resimler
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

[Resim: minfo.png]
Kod:
Format            : Matroska at 6 041 kb/s
Length            : 4.51 GiB for 1 s 46 dk 48 s 960 ms

Video #0          : AVC at 5 411 kb/s
Aspect            : 1920 x 800 (2.400) at 23.976 fps

Audio #0          : AC-3 at 448 kb/s
Infos             : 6 kanal, 48.0 kHz
Language          : tr

Audio #1          : AC-3 at 192 kb/s
Infos             : 2 kanal, 48.0 kHz
Language          : en

Text #0           : UTF-8
Language          : tr
[Resim: fragman.png]

[Resim: linkler.png]

[Resim: turbo.png]
Hide Post


Kırık linkleri özel mesaj yoluyla iletebilirsiniz.

 
Site ile ilgili her türlü sorunlarınız için info@viphane.com adresine e-mail gönderiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Film indir | HD 1080p ve 720p Türkçe Dublaj Filmler İndir sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.