Skip to main content

Cangonun İntikamı -1966 1080p Web-DL AAC Türkçe Dublaj Film İndir


 


Cangonun İntikamı -1966 1080p Web-DL AAC Türkçe Dublaj Film İndir

Kurucu
Cangonun İntikamı -1966 1080p Web-DL AAC Türkçe Dublaj Film İndir
Bedava Red Bull
Google Drive Sınırsız Depolama Alanı Satışı

[Resim: cangonunntikam1ijry.jpg]

Cangonun İntikamı-1966 İndir - Cangonun İntikamı-1966 Türkçe Dublaj İndir - Cangonun İntikamı-1966 Türkçe Altyazılı İndir - Cangonun İntikamı-1966 HD İndir
[Resim: imdb.png]

Kod:
https://www.imdb.com/title/tt0060315/
[Resim: hakkinda.png]

Django adında eski bir asker, sevgilisinin öldürülmesi ile adeta deliye döner. Genç kadın ölümünden sorumlu olan ise Django'nun eski çalışma arkadaşı Jackson'dır. Sevgilisinin intikamını almak için harekete geçen Django, peşine taktığı bir tabut ile birlikte yola koyulur.

[Resim: yorumlar84jst.png]

Bu kült film, başlangıçta bir kadını (Loredana Nusciak) kurtaran kimliği olmayan yabancı bir adam olan Django'ya (Franco Nero) odaklanıyor. Daha sonra arkasında bir tabut sürükleyerek bir köye gidiyor. Küçük kasaba, ABD-Meksika sınırında yer almaktadır. Orada iki rakip, bir Yankee grubu (önde gelen Eduardo Fajardo) ve bir Meksikalı grup (Jose Bodalo komutanı) ile mücadele edecek. Albay Jackson grubu bir tür Ku-Klux-Klan serseri tarafından oluşturuldu ve kırmızı bir fular giyiyor. Django, salonun sahibiyle arkadaş olur (Angel Alvarez, "Avuç dolusu dolar" dan Silvanito'ya benzeyen bir karakter). Django, karısı Mercedes Zaro (1839-1869) yazan bir mezarda yattığı için intikam peşinde ve alçak pisliklerin peşine düşüyor.

İtalya / İspanya tarafından başrolde oynadığı ve düşmanları arasında nefes kesici bir hesaplaşmanın olduğu heyecan verici bir western ortak yapımı. Filmin öne çıkan özellikleri, köyde kırmızı bir fularla kukuletalı kötüler ile makineli tüfek kullanan Django arasındaki çamur ve kirle dolu yüzleşmedir (anakronizm olsa da, çünkü aslında 1880'de yapılmış bir 'Maxim modeli' ve her zamanki 'Gatlin' makineli tüfek kullanılmıyor) ve orada gerçek bir katliam yapıyor. Ayrıca, Django ve uşaklarının acımasız bir katliama neden olduğu kaleye yapılan saldırı ve tabii ki mezarlıkta son hesaplaşma. Django, gitarını tanıtan ünlü Amerikalı müzisyen ¨Django Reinhardt¨'a saygı duruşu olarak adlandırıldı. Leone'nin Western filmlerine özel hatıralar var, bu yüzden: İki grup arasındaki yüzleşmeyle ilgili "Avuç dolusu dolar" ve mezarlık düellosu ile ilgili "İyi, çirkin ve kötü". Film, şiddeti, kanı, çatışmaları harmanlıyor ve salonun biraz yavaş ilerleyen bölümü dışında hızlı hareket ediyor. Kameraman Enzo Barboni ya da EBClucher (Terence Hill, Bud Spencer ile'Trinity 'serisinin film yapımcısı) olarak uzun bir kariyere sahip olacak birçok teknisyen ve asistan var. Madrid'in eteklerinde La Pedriza, Torremocha Del Jarama ve Colmenar Viejo'da çekilen bulutlar. Müzisyen Luis Enrique Bacalov (Oscar kazanan ve çok sayıda Spagetti besteleyen “Postacı ve Pablo Neruda” nın yazarı) Ennio Morricone etkisiyle iyi bir film müziği yaratıyor. Ek olarak , Ruggiero Deodato (Cannibal Holocaust) tarafından yönetilen asistan. Resme 18 yaşını küçültme yetkisi verilmedi ve çeşitli ülkelerde, örneğin İngiltere'deki şiddet nedeniyle yasaklandı, ancak Fransa'da Almanya gerçek bir hit oldu ve Japonya'da da bir “Fondazione Django” var. Sergio Corbucci'nin yönü iyi; ondan sonra, birkaç Spagetti klasiği yapardı: "Büyük sessizlik", "Compañeros" ve "Paralı Asker" ve diğer önemli Paella Westernleri: "Hellbenders", "Uzak batı hikayesi", "Johnny Oro" ve "Navajo Joe".

Bunu, Nello Rossati takma adıyla Ted Archer'ın daughterDjango tekrar grev yapıyor (1987) tit başlıklı resmi devam filmi izler.Franco Nero, daha önceki şiddet yaşamını keşiş olarak bir varoluş lehine terk etmiş, ancak kızı kaçırıldığında geri dönmüştür. Dahası, çok sayıda resmi olmayan devam filmi, soygun ve kopya, örneğin: George Eastman'la Giuseppe Vari tarafından yazılan “Son katil Django (67)”; Django, Pascuale Squitieri'den Sartanaart'ya (69) cüret ediyor; Django Il Bastardo¨ (1969), Sergi Garrone ve Anthony Steffen, ¨Django ilk çekimler (1974) ¨ Alberto De Martino, Glen Saxon ve Evelyn Stewart ile birlikte.

En azından Avrupa'da, Kurosawa'nın Yojimbo'sunun bu diğer spagetti western varyasyonu, sayısız taklit, soygun, devam filmi ve yeniden yapımlarla A Fistful of Dollars türünü yaratan filmden muhtemelen daha etkili oldu. Başlık kahramanı yine geleneksel Batılı kahramanlardan çok farklı, ancak bu sefer adı olmayan bir insandan bile çok daha mistik (neredeyse dini) bir figür ve gittiği yerler daha kirli, daha çaresiz ve mazlum. Leone Western'de bulacağımız bir yer.

Etkileyici açılış sekansı, Django'nun arkasında bir tabutu çamurlu ve özelliksiz bir manzarada sürüklerken Bacalov'un başlık şarkısı (Morricone değil) eşliğinde ilk savaşına doğru ilerlediğini gösteriyor. Tabut, koyu renk paltosu ve etrafındaki gizem, Roger Corman'ın Kızıl Ölüm Maskesinde Kızıl Ölüm karakteriyle ilişkilendirmeler yaparak onu bir ölüm meleği gibi gösteriyor. Django o kadar dokunulmaz ve doğaüstü değil, ancak izindeki vücut sayısı karşılaştırılabilir.

Sergio Corbucci gerçekten harika bir yönetmen değil, ama ismini duyarsam bir tür ineği gibi canlanırım. Onun, Navajo Joe ve Il Grande Silenzio adlı birkaç başka filmini izledikten sonra, Django'dan ne bekleyeceğimi biliyordum, ki bu aynı şeylerden bazıları (umarım) daha şiddetli, ciddi ve karmaşıktı. Aslında, Django'daki hikaye çok karmaşık değil, sadece yakından ilgilenmezseniz, ki bu bir veya iki kez kolaydır. Grande Silenzio'nun veya Navajo Joe'nun kampının tuhaf, soğuk enerjisine sahip değil. Ancak, sağlam bir giriş olarak kendi başına duruyor - Avrupa'daki tüm spagetti westernlerinin en tanınmışı (evet, orada aynı zamanda bir Tanrı olan Leone'den daha fazla) ve, peki ... Anchor Bay videosu ve hasarsız çıkın, size daha fazla güç verin.

Franco Nero, başlık karakteri olarak ikonik rolünde (benimle birlikte söyle, "Djangoooo!"), Şehre bir tabut sürükleyen ve Jackson adında bir adama karşı bir miktar ödeşme yapan bir adam ve aslında iki savaşta kapılmış durumda. hizipler: kırmızı elbiseli bir grup KKK üyesi ve buradan oraya ve arasına atılan kadınlarla çılgın bir Meksikalı grubu. Elbette Django buna dahil olmak istemiyor, ama yapıyor ve Leone resimlerinden paylarını görenler için çok da yabancı olmayan büyük bir şey haline geliyor. Aslında, bu Django'nun bütün bir franchise'ının ilkiydi - bazıları resmi olan ve çoğu değil, Miike'nin muhteşem yeniden yapımıyla bu yıla kadar devam ediyor - ve muhtemelen bunu birbirini görmeden en iyisi olarak görebilirdim. Bu sadece bir tahmin, yanılıyor olabilirim.

Sonra tekrar, kötü dişleri ve büyük diş etleri olan hırlayan bir silahlı adam (adını unutuyorum) ve Django'nun taşıdığı taş yüzlü Jackson da dahil olmak üzere, film ilerledikçe daha da çarpıcı hale gelen karakterlerin çoğunun görünüşü. Erken öldürme şansı ama canlı bırakılıyor (biraz şaşırtıcı bir şekilde, o zaman yine film olmayacak ve aksi takdirde şaşırtıcı çizgi roman silahşör Django için daha az çatışma olacaktı). Corbucci'nin çoğunlukla bit oyuncuları ve serseri oyuncu kadrosunun yanı sıra sunabileceği şey, bir tür sert ama gevşek bir tarz; Yakın çekim veya uzak bir açıdan Leone gibi uç noktalara gitmeyecek, sadece yakınlaştırıp aksiyona sapacak ve tüm kanlı, çılgın cinayetleri olabildiğince yakın ve hızlı bir şekilde yakalayacak. İyi bir sömürü yönetmeni ve iyi bir stilist. biraz sanat ve çarpık bir profesyonellik biçimi ile. Setinde olmak eğlenceli ve / veya zor bir iş olmalı.

Yani, spagetti western veya çılgın aksiyon filmi gibi tüm türler hayranları için, Django'nun neden iyi ya da kötü, genellikle daha iyi olduğunu göreceksiniz. Bazen özensiz ve bazen de tamamen iyi yapılmamış, ancak büyük bir makineli tüfek topuyla çabucak öldürdüğü ve bir mezarlıkta son sahnesi olduğu için karakteriyle izleyicisini kendine çekiyor. gerçek bir baş belası. Pete aşkına, İngilizce dublajdan uzak durmaya çalışın, çünkü bu zihin uyuşturan bir deneyim (ya da sadece komik).

[Resim: resimler.png]

[Resim: 13bk8e.jpg]

[Resim: 2ocjl6.jpg]

[Resim: 3g3k6o.jpg]

[Resim: 44jk4s.jpg]

[Resim: 54gkb9.jpg]

[Resim: 6pwk7t.jpg]

Medya Bilgisi

Kod:
Format            : Matroska at 2 205 kb/s
Length            : 1.34 GiB for 1 s 27 dk 3 s 212 ms

Video #0          : VP9 at 2 075 kb/s
Aspect            : 1920 x 1080 (1.778) at 25.000 fps

Audio #0          : AAC at 128 kb/s
Infos             : 2 kanal, 44.1 kHz
Language          : tr
Linkler
TURBOBİT
Hide Post
[Resim: asagiok.gif][Resim: h1.png][Resim: asagiok.gif]
Hide Post
[/align]
İşimiz Gücümüz Film!
█║▌│ █║▌ ║││█║█║
VİPHANE.COM
Son Düzenleme: 09-03-2021,04:33, Düzenleyen: RACON.

 
Site ile ilgili her türlü sorunlarınız için info@viphane.com adresine e-mail gönderiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Film indir | HD 1080p ve 720p Türkçe Dublaj Filmler İndir sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.