Skip to main content

Dies Irae 720p Türkçe Altyazılı Anime İndir


 


Dies Irae 720p Türkçe Altyazılı Anime İndir

Seviye 1
Dies Irae 720p Türkçe Altyazılı Anime İndir
Bedava Red Bull
Google Drive Sınırsız Depolama Alanı Satışı

[Resim: 86523libkuc.jpg]
Anime Adı: Dies Irae
Türü: Aksiyon, Süper Güçler, Büyü
Yayımlanma Tarihi: 14 Ekim 2017 - 23 Aralık 2017
Bölüm Sayısı: 11


Konu:
1 Mayıs 1945'te Berlin'de, Kızıl Ordu Reichskanzlei'in üstüne Sovyet bayrağını çekerken, bir grup Nazi subayı bir ayin gerçekleştirir. Onlar için şehirdeki katliam 13 Mızraklı Süvari'yi, geri dönüşleri Dünya'yı yıkıma sürükleyecek grubu, geri getirmek için yapılan ayin için gerekli fedadan başka bir şey değildir. Yıllar sonra, kimse Nazi subaylarının başarılı olup olmadığını ya da ölüp ölmediğini bilmez. Pek azı varlıklarından haberdarken, varlıklarını bilenler de yıllar geçtikçe ölmektedirler.


Şimdi, Aralık ayının Suwahara Şehri'nde, Ren Fujii günlerini hastanede harcamaktadır. Onu hastaneye yollayan olaydan bu yana 2 ay geçmiştir: arkadaşı Shirou Yusa ile ölümüne yaptıkları kavga. O, arkadaşının ona bıraktıklarına değer vermeye çalışır, ama her gece aynı rüyayı görür: bir giyotin, insanları avlayan katiller, ve katilleri arayan siyah kıyafetli şövalyeler. Rutin hayatına dönmek için can atsa da, arkadaşı Shirou'nun sözleri hala aklına gelmektedir: "Bu şehirde kalan herkes eninde sonunda aklını kaybeder."
Tanıtım Fragmanı
BÖLÜMLER
Rar Şifresi : viphane.com
Bölüm 0: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

[Resim: Itachi.gif]
İstek Anime Serileri İçin PM
[Resim: source.gif]
Son Düzenleme: 17-03-2020,04:28, Düzenleyen: Wylde.

 
Site ile ilgili her türlü sorunlarınız için info@viphane.com adresine e-mail gönderiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Film indir | HD 1080p ve 720p Türkçe Dublaj Filmler İndir sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.