Skip to main content

Gerçek Efsaneler - Urban Legend (1998) 1080p BDRip x265 DUAL Türkçe Dublaj Film İndir


 


Gerçek Efsaneler - Urban Legend (1998) 1080p BDRip x265 DUAL Türkçe Dublaj Film İndir

Kurucu Admin
Gerçek Efsaneler - Urban Legend (1998) 1080p BDRip x265 DUAL Türkçe Dublaj Film İndir
Bedava Red Bull
Google Drive Sınırsız Depolama Alanı Satışı

film indir

Urban Legend İndir - Urban Legend Türkçe Dublaj İndir - Urban Legend Türkçe Altyazılı İndir - Urban Legend HD İndir


IMDb
Kod:
https://www.imdb.com/title/tt0146336/
1 adaylık

film indir

Köklü tarihi geçmişiyle tanınan New England'daki Pendleton Koleji'nde yavaş yavaş işlenmeye başlanan cinayetler tıpkı, "hep şöyle yaparsan başına böyle kötü şeyler gelir" türü hikayelerle bağlantılıdır. Bu cinayetleri işleyen kişi kampüsteki öğrencileri teker teker öldürmekte ve kimse katili bulamamaktadır. Her zaman anlatılan korku dolu hikayelerin birer birer gerçeğe dönüştüğü bir gerilim filmi.
Kaynak: turkcealtyazi.org

film indir

Sadece sıradan bir katil kim filmi olmamakla beraber,genel olarak doksanların slasher filmlerinin izinden gidiyor.Sonu kimine göre vasat kimine göre etkileyici olabilir ama ben beğendim,katili yanlış tahmin etmem bile filmi izlemiş olmaktan mutlu olmama bir nedendir...İzlenilebilir...10/7

Gerçek Efsaneler'in katilinin neden sinemanın efsane katilleri arasına giremediği belli aslında; kendini ünlendirecek bir maskesi ya da giysisi yok. O mont güçlü bir katil profili için fazla yetersizdi ancak batıl inançlara göre cinayet işlemesi onu diğerlerinden bir hayli farklı yapmaya yetiyor.

Artıları: Açılış sahnesini tahmin etmek imkansız, bütün film bu şekilde işlenseydi ne iyi olurdu. Ani korkutma girişimleri başarılıydı. Düzenli kurgusu filmi sıkmadan izletebiliyor.

Eksileri: Eskiden işlenen bir cinayetten fazlaca bahsedildi, bu hikayeyle ve profesörle olan bağlantı kopukluğu görmezden gelinmemeliydi.
Sürprizbozan: Gösterbu finali basitleştirmiş. Katilin giydiği montun başkalarında da sıkça görünmesi inandırıcı değildi. Karakterlerin arkadaşlarının ölmesine rağmen yeterince üzüntü içinde olmamaları da etkileyiciliği azaltmış. Finaldeki abartının filme en büyük zararı verdiğini de ekleyelim.

En Etkileyici Sahnesi:
Sürprizbozan: Göster
Ayrıntı: Katilin kim olduğunu bulmak kolay olsa da bundan tam emin olamıyorsunuz, ta ki
Sürprizbozan: Göster
Tek Cümleyle: Sağ gösterip sol vurmaya çalışan, bunda da bazen başarılı olup bazen de başarısız olan izlenesi bir gerilim.
Benzeri: Çığlık(1996)

Teknik: ★★★☆☆ Etki: ★★★☆☆

7/10

Eğer arkadaşlarınızı evinize davet etmiş ve hangi filmi koyalım da izleyelim diye düşünürseniz, hiç tereddüt etmeden bu filmi beraberce seyredebilirsiniz. Film mükemmel bir girişle başlıyor ve tempo hiç düşmeden ilerliyor ve beklenmedik şok bir finalle sona eriyor... Gerçekten aldığı düşük puana da çok şaşırdım. Bu film her zaman aklınızda olsun. Puanım 10 üzerinden 9- 9-5.
Kaynak: turkcealtyazi.org

Resimler
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

[Resim: minfo.png]
Kod:
Format            : Matroska at 7 900 kb/s
Length            : 5.51 GiB for 1 h 39 min 47 s 128 ms

Video #0          : HEVC at 6 820 kb/s
Aspect            : 1920 x 800 (2.400) at 23.976 fps

Audio #0          : E-AC-3 at 640 kb/s
Infos             : 6 channels, 48.0 kHz
Language          : tr

Audio #1          : AC-3 at 448 kb/s
Infos             : 6 channels, 48.0 kHz
Language          : en

Text #0           : UTF-8
Language          : tr
[Resim: fragman.png]

[Resim: linkler.png]

[Resim: turbo.png]
Hide Post


Kırık linkleri özel mesaj yoluyla iletebilirsiniz.

 
Site ile ilgili her türlü sorunlarınız için info@viphane.com adresine e-mail gönderiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Film indir | HD 1080p ve 720p Türkçe Dublaj Filmler İndir sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.