You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Gyllenhaal, ilk filmi için yıldızları bir araya getiriyor.


 


Gyllenhaal, ilk filmi için yıldızları bir araya getiriyor.

Seviye 2
Gyllenhaal, ilk filmi için yıldızları bir araya getiriyor.
Bedava Red Bull
Google Drive Sınırsız Depolama Alanı Satışı

[Resim: 0361830.jpg]

Başarılı oyuncu Maggie Gyllenhaal ilk yönetmenlik denemesi için kolları sıvadı. Oscar ödüllü Olivia Colman, Dakota Johnson, Jessie Buckley ve Peter Sarsgaard'ı başlıca roller için kadroya ekleyen Gyllenhaal, “The Lost Daughter” uyarlaması için çalışmalara başladı.

Gyllenhaal yönetmenliğin yanı sıra, Elena Ferrante'nin çok satanlar arasında yer alan romanına dayanan senaryoyu da yazdı. “The Lost Daughter”, yaz tatilinde bir kadınla (Johnson) ve genç kızıyla tanıştıktan sonra travmalarını atlatıp, yeniden kendini bulmaya başlayan bir üniversite profesörünün (Colman) hikayesini anlatıyor.

Gyllenhaal, proje hakkında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Elena Ferrante’nin romanını okumayı bitirdiğimde, gizli ve gerçek bir şeyin yüksek sesle söylendiğini hissettim ve bundan rahatsız oldum ama aynı zamanda da oldukça rahatladım. Hemen etraftaki diğer insanlarla birlikte bir sinema salonundaki deneyimin ne kadar daha yoğun olacağını konuştum. Bunun sonucunda da bu adaptasyon üzerinde çalışmaya başladım. Senaryonun, annelik, cinsellik, kadınlık, arzu hakkındaki bu gizli gerçekleri araştırmakla ilgilenen insanları yakaladığını görüyorum. Bu kadar cesur ve heyecan verici bir hikayede, yetenekli aktörler ve film yapımcılarıyla işbirliği yapacak olmaktan heyecan duyuyorum.”

Gyllenhall, şirketi Pie Films aracılığıyla Talia Kleinhendler, Osnat Handelsman-Keren ve Charlie Dorfman ile birlikte “The Last Daughter”ı üretecek.


 
Site ile ilgili her türlü sorunlarınız için info@viphane.com adresine e-mail gönderiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Film indir | HD 1080p ve 720p Türkçe Dublaj Filmler İndir sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.