You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk (2012) m720p BluRay x264 Türkçe Dublaj Film İndir

 • Hobbit: Beklenmedik Yolculuk (2012) m720p BluRay x264 Türkçe Dublaj Film İndir

  Kurucu
  Hobbit: Beklenmedik Yolculuk (2012) m720p BluRay x264 Türkçe Dublaj Film İndir

  [Resim: 1eejf5.jpg]

  [Resim: imdb.png]

  https://www.imdb.com/title/tt0903624/

  [Resim: hakkinda.png]

  Tolkien'in, Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin öncül kitabı olarak da görülen Hobbit'ten, üçlemenin yönetmeni Peter Jackson tarafından sinemaya uyarlanan üç filmlik Hobbit macerasının ilk bölümü olan Hobbit: Beklenmedik Yolculuk/The Hobbit: An Unexpected Journey ile bu sefer Bilbo Baggins'in gençliğine gidiyoruz.
  Bilbo huzurlu Hobbit toprakları olan The Shire'da yaşarken bir gün büyücü Gandalf aniden ortaya çıkar ve baş kahramanımız Bilbo kendisini efsanevi savaşçı Thorin tarafından yönetilen 13 cücelik maceracı bir grupta buluverir. Ejder Smaug’dan Erebor’un kayıp Cüce Krallığı’nı geri almak için çıktıkları bu yolculukta çirkin Goblinler, Orklar, öldürücü Warglar, Dev Örümcekler ve Büyücülerle dolu yollardan geçeceklerdir...

  [Resim: resimler.png]

  [Resim: 190ja5.jpg]

  [Resim: fragman.png]  [Resim: indir.png]

  Rar Şifresi: viphane.com

  [Resim: turbo.png]

  Hide Post

  İşimiz Gücümüz Film!
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║
  VİPHANE.COM
  Son Düzenleme: 07-11-2019,06:26, Düzenleyen: Wylde.

  Site ile ilgili her türlü sorunlarınız için info@viphane.com adresine e-mail gönderiniz.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Film indir | HD 1080p ve 720p Türkçe Dublaj Filmler İndir sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

  evlilik sitesi>