You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kurtlar Arasında Nackt unter Wölfen 2015 HDTVRip H264 AC3 DUAL Türkçe Dublaj Film İndir


 


Kurtlar Arasında Nackt unter Wölfen 2015 HDTVRip H264 AC3 DUAL Türkçe Dublaj Film İndir

Kurucu
Kurtlar Arasında Nackt unter Wölfen 2015 HDTVRip H264 AC3 DUAL Türkçe Dublaj Film İndir
Bedava Red Bull
Google Drive Sınırsız Depolama Alanı Satışı

[Resim: kurtlararasndaask8m.jpg]

Kurtlar Arasında İndir - Kurtlar Arasında Türkçe Dublaj İndir - Kurtlar Arasında Türkçe Altyazılı İndir - Kurtlar Arasında HD İndir
[Resim: imdb.png]

Kod:
https://www.imdb.com/title/tt3822818/
[Resim: hakkinda.png]

İkinci Dünya Savaşı sona ererken, Buchenwald'ın bir grup deri bir kemik tutuklu, kampın en genç mahkumunun güvenliği için hayatlarını tehlikeye atar: Auschwitz doğumlu dört yaşındaki Yahudi bir mahkum. Buchenwald'ın çocuğu için bir gelecek var mı?

[Resim: yorumlar84jst.png]

Film, savaşın sonlarına doğru babasıyla (filmde tasvir edildiği gibi yabancı değil) Buchenwald'a getirilen ve annesi ve kız kardeşi Auschwitz'de öldürülen bir çocuğun gerçek hikayesinin romanlaştırılmasına dayanıyor. Roman, kendisi de Buchenwald'da sekiz yıldır tutuklu olan bir adam tarafından yazılmıştır, bu da resmettiği sahneye güvenilirlik katmaktadır. Yine de, kamptaki durumun bazı yönleri ve hikayedeki bazı dramatik olaylar mantıksızdı. Benim için bu, filmin acımasız gerçekçiliğini ve duygusal etkisini zayıflattı. Gerçek öykünün hem daha trajik hem de ahlaki açıdan belirsiz olduğu ortaya çıktı (daha fazlasını öğrenmek için "buchenwald boy guardian" araması yapın), oysa film oldukça basit bir şekilde "insanlığın en iyisi ve en kötüsünü" tasvir etmeyi amaçlıyor.

Bu mükemmel yapılmış bir film, ancak zaten kötü bir durumdaysanız onu izlemeyin. Ya da sert bir içeceğe erişiminiz yok. Acımasız ve grafiktir. Şiddet ve dehşet basitçe ifade edilir ancak istismar edilmez. Aynı zamanda, Nazilerin Yahudi olmayan siyasi mahkumlara uyguladığı nadiren belgelenen dehşeti tasvir ederek Holokost'un ötesine geçiyor. İçinde yaşamadıkları sürece kamplardaki yaşamın nasıl olduğunu kimse bilmiyor. Ancak bu, bu tür resimlerin çoğundan daha yakın olabilir. Karanlık ve amansız bir şekilde hastalıklı, yine de değerli bir saat ama kolay değil. Almanya gibi eğitimli, medeni bir ulusun buna nasıl izin verdiğini düşünerek ve hikayede ortaya çıkan birçok ahlaki ikilemlere nasıl tepki vermiş olabileceğinizi kendinize sorarak izlemeyi bitireceksiniz. Zevk için bir film değil, kesinlikle izlenecek bir film!

En başından beri tamamen sürükleyici, bir filme duygusal olarak hiç bu kadar bağlı hissetmemiştim. Bunun her yönü olağanüstü, oyuncu kadrosu, oyunculuk, olay örgüsü, sinematografi ve tüm üretim 10/10 idi.

İkinci Dünya Savaşı'na her zaman ilgi duydum, filmleri ve belgeselleri izledim ve bulabildiğim tüm kitapları okudum ama hiçbir şey onu hayata geçirmedi ve bu film gibi gerçek yapmadı.

Şimdiye kadar Shindler'in listesi tüm zamanların en iyi görülmesi gereken filmlerinden biri olmuştur. Çıplak Kurtlar Arasında sadece Shindler'in Listesi ile karşılaştırılabilir değil, aynı zamanda çok daha iyi bir film. Bundan önceki hiçbir film, soykırımın gerçekçiliğine ve dehşetine bu kadar yaklaşamaz ve bundan sonra da herhangi bir iradeden şüpheliyim.

[Resim: resimler.png]

[Resim: k1ahjpl.jpg]

[Resim: k264je6.jpg]

[Resim: k3laj2p.jpg]

[Resim: k4m4jt4.jpg]

[Resim: k570k9p.jpg]

[Resim: k6lzknq.jpg]

Medya Bilgisi

Kod:
Format            : Matroska at 2 794 kb/s
Length            : 1.87 GiB for 1 s 35 dk 57 s 173 ms

Video #0          : AVC at 2 291 kb/s
Aspect            : 1920 x 1080 (1.778) at 25.000 fps

Audio #0          : AC-3 at 256 kb/s
Infos             : 2 kanal, 48.0 kHz

Audio #1          : AC-3 at 256 kb/s
Infos             : 2 kanal, 48.0 kHz
[Resim: fragman.png]


Linkler

TURBOBİT

Hide Post[Resim: asagiok.gif][Resim: h1.png][Resim: asagiok.gif]

Hide Post

İşimiz Gücümüz Film!
█║▌│ █║▌ ║││█║█║
VİPHANE.COM

 
Site ile ilgili her türlü sorunlarınız için info@viphane.com adresine e-mail gönderiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Film indir | HD 1080p ve 720p Türkçe Dublaj Filmler İndir sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.