Skip to main content

One piece the movie: Kaisokuou ni ore wa naru (2000) 720p BDRip x264 Türkçe Altyazılı Film İndir


 


One piece the movie: Kaisokuou ni ore wa naru (2000) 720p BDRip x264 Türkçe Altyazılı Film İndir

Kurucu Admin
One piece the movie: Kaisokuou ni ore wa naru (2000) 720p BDRip x264 Türkçe Altyazılı Film İndir
Google Drive Sınırsız Depolama Alanı Satışı

[Resim: afisulkor.jpg]
One piece the movie: Kaisokuou ni ore wa naru İndir - One piece the movie: Kaisokuou ni ore wa naru Türkçe Dublaj İndir - One piece the movie: Kaisokuou ni ore wa naru Türkçe Altyazılı İndir - One piece the movie: Kaisokuou ni ore wa naru HD İndir

IMDb
Kod:
https://www.imdb.com/title/tt0814243/

Hakkında
Fast Blue'da "Büyük Altın Korsan" diye bilinen bir adam vardı. Adı Woonan'dı. Sayısız savaşlarda Woonan, birçok düşmanın altınını çaldı. Efsane çaldığı altınların bir dağ kadar yüksek bir yığın oluşturduğunu ve geceleri okyanusu gündüz gibi aydınlattığını söyler. Bununla birlikte, birkaç yıl sonra Woonan'ın varlığı kaybolup gitti. Büyük Altın Korsan tüm hazinesini bir adaya gizledi ve öldü. Bu söylenti ise şimdi bile yaşıyor. Birçok korsan hala bu adayı bulmaya çalışıyor.

Woonan'ın tayfalarından biri tarafından çizilmiş bir harita var. Her kim o haritayı ele geçirirse adanın yerini belirleyebilir. Efsanevi ada!

El Drago, bu efsanevi adanın haritasını ele geçirmiş ve Woonan'ın altınlarına gözünü dikmiştir. Luffy ve arkadaşları El Drago'yu durdurmak için elinden gelini yapacaklar...

Resimler
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

[Resim: minfo.png]
Kod:
Format            : Matroska at 4 321 kb/s
Length            : 1.54 GiB for 51dk 0s 672 ms

Video #0          : AVC at 4 126 kb/s
Aspect            : 1280 x 720 (1.778) at 23.976 fps

Audio #0          : AAC at 192 kb/s
Infos            : 2 kanal, 48.0 kHz
Language          : ja

Text #0          : UTF-8
Language          : tr

Text #1          : ASS
Language          : en
[Resim: fragman.png]Türkçe alt yazı entegre edilmiştir![Resim: linkler.png]

Hide Post

Kırık linkleri özel mesaj yoluyla iletebilirsiniz.
Son Düzenleme: 10-04-2020,12:13, Düzenleyen: Wylde.

 
Site ile ilgili her türlü sorunlarınız için info@viphane.com adresine e-mail gönderiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Film indir | HD 1080p ve 720p Türkçe Dublaj Filmler İndir sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.