Skip to main content

Postal 4: No Regerts İndir - Torrent İndir - Full


 


Postal 4: No Regerts İndir - Torrent İndir - Full

Kurucu
Postal 4: No Regerts İndir - Torrent İndir - Full
Bedava Red Bull
Google Drive Sınırsız Depolama Alanı Satışı

[Resim: tnd6jgh.png]

Postal 4: No Regerts İndir - Torrent İndir - Full

Hakkında

Postal 2 hala oldukça popüler ve Steam’deki tüm zamanların en rezil eylemlerin sahne aldığı oyunlardan biri. Postal III son derece hayal kırıklığı yarattı ve son yıllarda Postal 2 için bir genişleme ve serideki ilk oyunun bir versiyonunu olarak gördük. Yıllar sonra nihayet, Steam Erken Erişim için duyurulan ve yayınlanan Postal 4: No Regerts ile seri bir adım daha ileriye taşınıyor.

Bu yeni oyun, Postal III’ün aksine Postal 2’den ilham aldığını hiçbir şekilde saklamıyor. Running With Scissors’ın kurucusu ve CEO’suna göre, Postal 4: No Regerts Early Access sürecine açıldı ve böylece önceki hatalar tekrar edilmedi. “Buraya bir çöp atmadığımızdan (Postal III anlamında) emin olmak istiyoruz, bu yüzden hayranları da dahil ediyoruz. Onlar için çalışıyoruz ve şu andan oyunun tamamlanmasına kadar sürece katılmalarını istiyorum ”dedi.

Resimler

[Resim: 1xzjew.jpg]

[Resim: 2zekid.jpg]

[Resim: 3n0kkv.jpg]

:sstemg:

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista, 7, 8 and 10
İşlemci: 2.5 GHz dual core processor
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX10 1GB RAM
Depolama: 8 GB

FragmanBoyut
6 GB

İndir

Hide Post

.torrent POSTAL.4.No.Regerts.Early.Access.Viphane.com.torrent
İşimiz Gücümüz Film!
█║▌│ █║▌ ║││█║█║
VİPHANE.COM

 
Site ile ilgili her türlü sorunlarınız için info@viphane.com adresine e-mail gönderiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Film indir | HD 1080p ve 720p Türkçe Dublaj Filmler İndir sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.