Skip to main content

Riphagen (2016) 1080p WEB-DL H264 DUAL Türkçe Dublaj Film İndir


 


Riphagen (2016) 1080p WEB-DL H264 DUAL Türkçe Dublaj Film İndir

Kurucu Admin
Riphagen (2016) 1080p WEB-DL H264 DUAL Türkçe Dublaj Film İndir
Bedava Red Bull
Google Drive Sınırsız Depolama Alanı Satışı

film indir

Riphagen İndir - Riphagen Türkçe Dublaj İndir - Riphagen Türkçe Altyazılı İndir - Riphagen HD İndir


IMDb
Kod:
https://www.imdb.com/title/tt4969044/

film indir

Savaş zamanı para kazanmanın birçok yolu olabilir. Özellikle de namuslu bir adamın tercih etmeyeceği yollar.

Bu biyografide, II. Dünya Savaşı'nda saklanan Yahudileri tehdit eden ve yüzlercesinin ölümünden sorumlu olan Hollandalı suçlu Andries Riphagen'in yaşamı anlatılıyor. | Gönderen: beastofdead
Kaynak: turkcealtyazi.org

film indir

Filme ilişkin durağan veya sunumun iyi olmadığı yönündeki eleştiriler belki biraz haklı olabilir. Daha iyi bir anlatım olabilir miydi diye sorsak cevabımız evet olurdu.Ancak yaşanmış olayları, insan hayatlarını film karelerine dökmek o kadar basit değil. Filmde yine yahudilere yapılan zulüme yer verilmiş ancak daha çok asıl vurgulanan yahudiler değil savaş koşullarında toplumda ortaya çıkan fesat ve acımasızlığa karşı yapılan mücadele var.Bir nevi I. Dünya savaşında İstanbuldaki işgale karşı mücadele veren gruplar gibi. II. Dünya savaşı yıllarında Hollandada trajik olayların yaşandığı dönemde kötülüğe karşı bir avuç insanın mücadelesini izlemek isterseniz pişman olmazsınız bence.

Filimin özetinde de Yorumlarda da yazıldığı üzere film 2.Dünya Savaşı'nda saklanan Yahudileri tehdit eden ve yüzlercesinin ölümünden sorumlu olan Hollandalı suçlu "Andries Riphagen'in yaşamı anlatılıyor" yani filimi türü Biyografidir

2.dünya savaşı sırasında Hollandayı İşgal eden Almanlar'ın gizli servisinde çalışan Hollandalı Dries Riphagen'ın hikayesi anlatılıyor filmde.

Süresi 190 dakika olduğundan uzun gibi görünse de, sürekli yeni gelişmelerin olması sebebiyle sıkılmadan seyredebiliyorsunuz.
Kaynak: turkcealtyazi.org

Resimler
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

[Resim: minfo.png]
Kod:
Format            : Matroska at 3 541 kb/s
Length            : 3.25 GiB for 2 h 11 min 34 s 688 ms

Video #0          : AVC at 2 643 kb/s
Aspect            : 1920 x 1080 (1.778) at 25.000 fps

Audio #0          : E-AC-3 at 448 kb/s
Infos             : 6 channels, 48.0 kHz
Language          : de

Audio #1          : E-AC-3 at 448 kb/s
Infos             : 6 channels, 48.0 kHz
Language          : tr

Text #0           : UTF-8
Language          : de
[Resim: fragman.png]

[Resim: linkler.png]

[Resim: turbo.png]
Hide Post


Kırık linkleri özel mesaj yoluyla iletebilirsiniz.

 
Site ile ilgili her türlü sorunlarınız için info@viphane.com adresine e-mail gönderiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Film indir | HD 1080p ve 720p Türkçe Dublaj Filmler İndir sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.