Skip to main content

Savaşçı - Ong-bak (2003) 720p BRRip XviD Türkçe Dublaj Film İndir


 


Savaşçı - Ong-bak (2003) 720p BRRip XviD Türkçe Dublaj Film İndir

Kurucu Admin
Savaşçı - Ong-bak (2003) 720p BRRip XviD Türkçe Dublaj Film İndir
Google Drive Sınırsız Depolama Alanı Satışı

[Resim: afisfwjlk.jpg]
Savaşçı Ong-bak İndir - Savaşçı Ong-bak Türkçe Dublaj İndir - Savaşçı Ong-bak Türkçe Altyazılı İndir - Savaşçı Ong-bak HD İndir

IMDb
Kod:
https://www.imdb.com/title/tt0368909/

Hakkında
Ong-Bak'ın başı, kutsal Buda heykelinin kafası fakir bir köyden çalındığı zaman, köy halkı sefalet içine sürüklenir. Buda heykeli inanışa köye bereket getirmekte ve köyü korumaktadır. Onsuz köy kuraklık ve sefalet içindedir. Genç Ting, köy halkı arasından Bangkok'a gidip heykelin baş kısmını bulup geri götürme görevi için seçilir. Ting tapınak merdivenlerinde bebekken bulunmuş ve keşişler tarafından büyütülmüştür. Bu kişiler ona muay thai adı verilen dövüş tekniğini öğretmiş, ama bunu kullanarak dövüşmesini yasaklamıştır. Ama Ong-Bak'ın başını kurtarmak için karanlık yeraltı dünyasına girmiştir ve burada kimse o Ong-Bak'ın başını alıp giderken sessiz kalacak değildir.

Resimler
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

[Resim: minfo.png]
Kod:
Format            : Matroska at 2 978 kb/s
Length            : 2.17 GiB for 1 s 44dk 29s 959 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual at 2 529 kb/s
Aspect            : 1280 x 688 (1.860) at 24.000 fps

Audio #0          : AC-3 at 448 kb/s
Infos             : 6 kanal, 48.0 kHz
[Resim: fragman.png]

[Resim: linkler.png]

Hide Post

Kırık linkleri özel mesaj yoluyla iletebilirsiniz.
Son Düzenleme: 24-03-2020,05:53, Düzenleyen: Wylde.

 
Site ile ilgili her türlü sorunlarınız için info@viphane.com adresine e-mail gönderiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Film indir | HD 1080p ve 720p Türkçe Dublaj Filmler İndir sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.