Film ve dizi yüklemeleri bize aittir, izinsiz başka sitelerde paylaşılması yasaktır! - Tüm dosyalardaki rar şifremiz: viphane.com
Daha Kapsamlı ve İsabetli Arama İçin Filmin veya Dizinin İMDB Linkini Aratın.
İMDB Linki İle Arama Nasıl Yapılır ? | Gelişmiş Arama Sayfası


Savaşın Efsaneleri Yerli BOXSET 720p Web-DL AAC Yerli Dizi İndir
#1
    (Son Düzenleme: 08-07-2020,03:55, Düzenleyen: RACON.)

[Resim: savan_efsanelerihtknz.jpg]

Savaşın Efsaneleri Yerli BOXSET 720p Web-DL AAC Yerli Dizi İndir[Resim: imdb.png]

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

[Resim: hakkinda.png]


1. Bölüm

Kral Serhas. M.Ö. 490 yılında Maraton savaşında Yunanlara mağlup olan babasının intikamını almak ve yarım kalan işgali için 10 yıl sonra sefere çıkar. Ancak Termofil geçidince Sparta kralı Leonidas'ın ona bir sürprizi olacaktı.

2. Bölüm
Büyük Selçuklu Devleti Kurulduktan kısa bir süre sonra Bizans İmparatorluğuna komşu olmuştu ve artık gözünü Anadolu Topraklarına dikmişti. Ancak Romen Diyojen, imparatorluğunun en önemli topraklarını bu kadar kolay bırakmayacaktı. Sultan Alparslan eğer hedefine ulaşmak istiyorsa kendisinin 3 katı büyüklüğündeki Diyojen'in ordusunu yenmekten başka çaresi yoktu.

3. Bölüm

*Stamford Köprüsü Savaşı ve Kral Harold Godwinson*
Neredeyse yüzyılda bir gerçekleşen, büyük komutanların birbirleriyle çarpıştıkları savaşlar… Savaşın sebepleri, tarafları karşı karşıya getiren süreç, hazırlıklar, kırılma anları, müthiş taktikler, orduların avantajları ve sonuç anbean kronolojik olarak canlandırılıyor. İzlerken ekrana kilitleneceğiniz Savaşın Efsaneleri size adeta o dönemlerde yaşatacak.

4. Bölüm
Atilla önderliğindeki Avrupa Hun İmparatorluğu Avrupa'yı kasıp kavuruyordu ve Attila'nın sıradaki amacı Roma'yı ele geçirmekti. Ancuk bu sefer işi hiç de kolay değildi. Çünkü karşısında Hunların yetiştirdiği ve Attila'nın ordusunu çok iyi tanıyan Romalı genaral Flavius Aetius vardı. Katalon Ovası tarihin en kanlı savaşlarından birine tanıklık edecekti.

5. Bölüm
Neredeyse yüzyılda bir gerçekleşen, büyük komutanların birbirleriyle çarpıştıkları savaşlar… Savaşın sebepleri, tarafları karşı karşıya getiren süreç, hazırlıklar, kırılma anları, müthiş taktikler, orduların avantajları ve sonuç anbean kronolojik olarak canlandırılıyor. İzlerken ekrana kilitleneceğiniz Savaşın Efsaneleri size adeta o dönemlerde yaşatacak.

6. Bölüm
Hun imparatorluğunun genç ve gözü kara olan hükümdarı Mete Han, hırsıyla ve yetenekleriyle tahtı ele geçiren Çin İmparatoru Liu-Pank/Gao-zu... Asya'nın en büyük iki gücü kıtanın tek hakimi olabilmek için M.Ö. 200 yılında Baideng Savaşında çarpışacak

7. Bölüm
Harzemşahlar Devleti, 1220 yılında Moğol istilası altındaydı. Kanlı Bir savaşın ardından Cengiz Han üstün çıkmıştı ve ülkeyi kontrol altına almıştı. Celaleddin ülkesinden yenilmiş bir devletin Sultanı olarak ayrıldı. Ama bir fatih olarak dönmeyi planlıyordu. Celaleddin, İndus Savaşında Moğolları ya geldikleri yere geri gönderecekti ya da bu uğurda her şeyini kaybedecekti.

8. Bölüm
Kudüs. İnsanların ona sahip olmak için bedel ödedikleri şehir... Kanlo savaşların sonunda Haçlılar Kudus'ü fethettiler ve tüm müslümanları katlettiler. Yıllar sonra Selahaddin Eyyubi, şehri Hristiyanlardan geri almak için harekete geçti. Kudüs Kralı Lüzinyanlı Guy ise buna izin vermemek için her şeyini ortaya koyacaktı. Hıttin Savaşı'nın sonunda iki hükümdardan biri amacına ulaşacak, diğeri ise devletini felakete sürükleyecekti.

9. Bölüm
İskoçlar artık İngiliz yönetiminde ezilmekten bıkmışlardı ve onlar Robert Bruce'un önderliğinde bağımsızlıkları için bedel ödemeye hazırdılar. 2. Erward ise adada kendisinden başka bir hükümdara asla izin veremezdi.Bannockburn Savaşı'nın sonunda ya Robert Bruce halkına özgür bir ülke armağan edecek, ya da 2. Edward babasından ona miras kalan İskoç Topraklarına büsbütün hakim olacaktı.

10. Bölüm
8. Yüzyılın ortalarında Abbasi Devleti ve Çin İmparatorluğu Asya'nın iki büyük gücüydü. İkisi de durdurulamaz bir hızla büyüyordu. Sınırları birbirine dayandığında ise ne Tang Hanedanlığı ne de Abbasiler geri adım atmayı düşünmüyordu 751 yılında Talas bölgesinde karşı karşıya geldiklerinde ise kaderlerini üçüncü bir milletin kararı belirleyecekti.


[Resim: resimler.png]

[Resim: savan_efsaneleri_1._bnvkjt.jpg]


Medya Bilgisi

Kod:
Savaşın Efsaneleri Yerli BOXSET 720p Web-DL AAC-viphane.com\Savaşın Efsaneleri 1. Bölüm - Malazgirt Savaşı.mkv
Format : Matroska at 619 kb/s
Length : 230 MiB for 52dk 0s 19 ms

Video #0 : AVC at 489 kb/s
Aspect : 1280 x 720 (1.778) at 25.000 fps

Audio #0 : AAC at 128 kb/s
Infos : 2 kanal, 44.1 kHz

Text #0 : UTF-8
Language : tr

[Resim: fragman.png]
[Resim: linkler.png]

Hide Post

İşimiz Gücümüz Film!
█║▌│ █║▌ ║││█║█║
VİPHANE.COM
#2
    (Son Düzenleme: 13-07-2020,10:44, Düzenleyen: MDYL.)
TEŞEKKÜRLER

ELİNİZE SAĞLIK


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kardeş Payı Tüm Bölümler Boxset 1080p WEB-DL AAC H264 - Dizi İndir Gestapo 13 1,866 Dün,03:27
Son Yorum: kaaanc
  Arkadaşım Hoşgeldin - 39 Bölüm - BoxSet - WEB-DL 720p X264 Yerli Dizi İndir RACON 4 210 Dün,03:27
Son Yorum: kaaanc
  Doktorlar - 97 Bölüm - BoxSet Yerli Dizi İndir RACON 1 391 27-11-2020,10:47
Son Yorum: reb74
  Kardeş Payı Boxset (Tüm Bölümler Sansürsüz) 1080p Web-DL AAC Yerli Dizi İndir RACON 1 166 26-11-2020,08:10
Son Yorum: reb74
  Kobra Takibi (Alarm für Cobra 11) - 57 Bölüm - BoxSet - WEB-DL 360p Dizi İndir RACON 5 411 15-11-2020,02:44
Son Yorum: AlperenTurkiye

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi