You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

deneme1e308a3e089a7e48.png

Savaşın Efsaneleri Yerli BOXSET 720p Web-DL AAC Yerli Dizi İndir

 • Savaşın Efsaneleri Yerli BOXSET 720p Web-DL AAC Yerli Dizi İndir

  Kurucu
  Savaşın Efsaneleri Yerli BOXSET 720p Web-DL AAC Yerli Dizi İndir

  [Resim: savan_efsanelerihtknz.jpg]

  Savaşın Efsaneleri Yerli BOXSET 720p Web-DL AAC Yerli Dizi İndir  [Resim: imdb.png]

  https://www.imdb.com/title/tt9426254/

  [Resim: hakkinda.png]


  1. Bölüm

  Kral Serhas. M.Ö. 490 yılında Maraton savaşında Yunanlara mağlup olan babasının intikamını almak ve yarım kalan işgali için 10 yıl sonra sefere çıkar. Ancak Termofil geçidince Sparta kralı Leonidas'ın ona bir sürprizi olacaktı.

  2. Bölüm
  Büyük Selçuklu Devleti Kurulduktan kısa bir süre sonra Bizans İmparatorluğuna komşu olmuştu ve artık gözünü Anadolu Topraklarına dikmişti. Ancak Romen Diyojen, imparatorluğunun en önemli topraklarını bu kadar kolay bırakmayacaktı. Sultan Alparslan eğer hedefine ulaşmak istiyorsa kendisinin 3 katı büyüklüğündeki Diyojen'in ordusunu yenmekten başka çaresi yoktu.

  3. Bölüm

  *Stamford Köprüsü Savaşı ve Kral Harold Godwinson*
  Neredeyse yüzyılda bir gerçekleşen, büyük komutanların birbirleriyle çarpıştıkları savaşlar… Savaşın sebepleri, tarafları karşı karşıya getiren süreç, hazırlıklar, kırılma anları, müthiş taktikler, orduların avantajları ve sonuç anbean kronolojik olarak canlandırılıyor. İzlerken ekrana kilitleneceğiniz Savaşın Efsaneleri size adeta o dönemlerde yaşatacak.

  4. Bölüm
  Atilla önderliğindeki Avrupa Hun İmparatorluğu Avrupa'yı kasıp kavuruyordu ve Attila'nın sıradaki amacı Roma'yı ele geçirmekti. Ancuk bu sefer işi hiç de kolay değildi. Çünkü karşısında Hunların yetiştirdiği ve Attila'nın ordusunu çok iyi tanıyan Romalı genaral Flavius Aetius vardı. Katalon Ovası tarihin en kanlı savaşlarından birine tanıklık edecekti.

  5. Bölüm
  Neredeyse yüzyılda bir gerçekleşen, büyük komutanların birbirleriyle çarpıştıkları savaşlar… Savaşın sebepleri, tarafları karşı karşıya getiren süreç, hazırlıklar, kırılma anları, müthiş taktikler, orduların avantajları ve sonuç anbean kronolojik olarak canlandırılıyor. İzlerken ekrana kilitleneceğiniz Savaşın Efsaneleri size adeta o dönemlerde yaşatacak.

  6. Bölüm
  Hun imparatorluğunun genç ve gözü kara olan hükümdarı Mete Han, hırsıyla ve yetenekleriyle tahtı ele geçiren Çin İmparatoru Liu-Pank/Gao-zu... Asya'nın en büyük iki gücü kıtanın tek hakimi olabilmek için M.Ö. 200 yılında Baideng Savaşında çarpışacak

  7. Bölüm
  Harzemşahlar Devleti, 1220 yılında Moğol istilası altındaydı. Kanlı Bir savaşın ardından Cengiz Han üstün çıkmıştı ve ülkeyi kontrol altına almıştı. Celaleddin ülkesinden yenilmiş bir devletin Sultanı olarak ayrıldı. Ama bir fatih olarak dönmeyi planlıyordu. Celaleddin, İndus Savaşında Moğolları ya geldikleri yere geri gönderecekti ya da bu uğurda her şeyini kaybedecekti.

  8. Bölüm
  Kudüs. İnsanların ona sahip olmak için bedel ödedikleri şehir... Kanlo savaşların sonunda Haçlılar Kudus'ü fethettiler ve tüm müslümanları katlettiler. Yıllar sonra Selahaddin Eyyubi, şehri Hristiyanlardan geri almak için harekete geçti. Kudüs Kralı Lüzinyanlı Guy ise buna izin vermemek için her şeyini ortaya koyacaktı. Hıttin Savaşı'nın sonunda iki hükümdardan biri amacına ulaşacak, diğeri ise devletini felakete sürükleyecekti.

  9. Bölüm
  İskoçlar artık İngiliz yönetiminde ezilmekten bıkmışlardı ve onlar Robert Bruce'un önderliğinde bağımsızlıkları için bedel ödemeye hazırdılar. 2. Erward ise adada kendisinden başka bir hükümdara asla izin veremezdi.Bannockburn Savaşı'nın sonunda ya Robert Bruce halkına özgür bir ülke armağan edecek, ya da 2. Edward babasından ona miras kalan İskoç Topraklarına büsbütün hakim olacaktı.

  10. Bölüm
  8. Yüzyılın ortalarında Abbasi Devleti ve Çin İmparatorluğu Asya'nın iki büyük gücüydü. İkisi de durdurulamaz bir hızla büyüyordu. Sınırları birbirine dayandığında ise ne Tang Hanedanlığı ne de Abbasiler geri adım atmayı düşünmüyordu 751 yılında Talas bölgesinde karşı karşıya geldiklerinde ise kaderlerini üçüncü bir milletin kararı belirleyecekti.


  [Resim: resimler.png]

  [Resim: savan_efsaneleri_1._bnvkjt.jpg]


  Medya Bilgisi

  Kod:
  Savaşın Efsaneleri Yerli BOXSET 720p Web-DL AAC-viphane.com\Savaşın Efsaneleri 1. Bölüm - Malazgirt Savaşı.mkv
  Format : Matroska at 619 kb/s
  Length : 230 MiB for 52dk 0s 19 ms

  Video #0 : AVC at 489 kb/s
  Aspect : 1280 x 720 (1.778) at 25.000 fps

  Audio #0 : AAC at 128 kb/s
  Infos : 2 kanal, 44.1 kHz

  Text #0 : UTF-8
  Language : tr
  [Resim: fragman.png]
  [Resim: linkler.png]

  Hide Post

  İşimiz Gücümüz Film!
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║
  VİPHANE.COM
  Son Düzenleme: 08-07-2020,03:55, Düzenleyen: RACON.

  Site ile ilgili her türlü sorunlarınız için info@viphane.com adresine e-mail gönderiniz.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Film indir | HD 1080p ve 720p Türkçe Dublaj Filmler İndir sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

  evlilik sitesi>