You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Snowpiercer S02E06 1080p NF Web-Dl DUAL DD.5.1 Türkçe Dublaj Dizi İndir

 • Snowpiercer S02E06 1080p NF Web-Dl DUAL DD.5.1 Türkçe Dublaj Dizi İndir

  Kurucu
  Snowpiercer S02E06 1080p NF Web-Dl DUAL DD.5.1 Türkçe Dublaj Dizi İndir

  [Resim: snowpiercer3gkin.jpg]

  Snowpiercer S02E06 İndir - Snowpiercer S02E06 Türkçe Dublaj Film İndir - Snowpiercer S02E06 Türkçe Altyazılı Film İndir - Snowpiercer S02E06 HD Film İndir
  [Resim: imdb.png]

  Kod:
  https://www.imdb.com/title/tt6156584/
  [Resim: hakkinda.png]

  Dünyanın donmuş bir çorak toprak haline gelmesinden yedi yıl sonra, insanlığın kalıntıları, sınıf savaşının, sosyal adaletsizliğin ve hayatta kalma politikalarının oynadığı, dünyayı çevreleyen, sürekli hareket eden bir trende yaşıyor.
  Yaratıcılar: Josh Friedman , Graeme Manson
  Yıldızlar: Daveed Diggs , Iddo Goldberg , Mickey Sumner

  [Resim: yorumlar84jst.png]

  Her şeyden önce şunu açıklığa kavuşturalım, bu bilim kurgu ortamında bir dizi ve Bilim Kurgu her zaman sevimsiz ve mantıksız kavramları deniyor. İnsanların bunu neden unuttuğunu bilmiyorum. Elbette sonsuz çalışan bir tren fikri gerçekçi değil, trenin sınıf sistemi de gerçek hayatta işe yaramaz, ama gösterinin amacı bu değil. Lazer kılıçlarla dövüşmenin ya da bir arabada zamanda yolculuk etmenin çok gerçekçi olduğunu söyleyemezsiniz ama izlemesi kesinlikle eğlenceli. Bu yüzden (en azından benim için) Snowpiercer çalışıyor. Bu, zemini frenleyen oyunculuk veya yazarlık için ödül kazanacak bir gösteri mi? Hayır muhtemelen değil. Ama hikaye kesinlikle heyecan verici, set parçaları büyüleyici ve gösteriye son derece bağlıyım

  İnsanlar tuhaftır. Bazen gerçekten saçma diziler ve filmler çok iyi eleştiriler alır ve bazen düzgün diziler kötüleşir. Bu dizi, sonrasının örneğidir. Emmy ödüllü bir dizi değil ama yine de izlemesi oldukça ilginç. Oyuncular iyi iş çıkarıyor ve arsanın biraz ömrü var. Nasıl oluyor da Star Wars gibi bazı bilim kurgu filmleri ve dizileri gerçeklikten oldukça uzak olmasına rağmen yüksek reyting alıyor ama bazıları bilimsel kanunlara göre değerlendiriliyor.

  İnsanların Daveed'in oyunculuğundan şikayet ettiğini biliyorum. İnsanların bir oyuncunun hedef kitleyi yansıtması gerektiğinin farkında olması gerektiğini düşünüyorum. Kural olarak, yeni nesil daha öncekilerden daha serebraldir. Bu, daha az canlı olma ve gri bölge ahlakına daha fazla hoşgörü görünümü kazandırır. Hepimiz Kaptan Kirk'ün hiçbir konuda fikir sahibi olmadığını hatırlıyoruz. Yeni düşünce tarzı bu değil. Bu şovu gerçekleştiren kesinlikle yeterince iyi aktör var; Sean Bean mükemmel bir Wilford oynuyor; hem tehdide, çaresizce kontrol ihtiyacına hem de savunmasızlığa tanık olabiliriz. Jennifer Connelly'nin karakteri de oldukça ilgi çekici. Onun, imho, tüm dizinin odak noktasıdır. Ahlaki açıdan gri görünse de, aslında tamamen ve özverili bir şekilde kendini insan ırkının hayatta kalmasına adamıştır. Ayrıca Annalize Basso'nun şımarık ve çılgın bir zengin çocuk olarak harika bir iş çıkardığını ve aynı zamanda bir karakter eğrisine sahip olduğunu hissettim. Steven Ogg, kelimenin tam anlamıyla joker karakter olarak harika bir iş çıkarıyor; ne yapacağını asla bilemezsin.

  Bu dizide iyi oyuncular var. Belki herkes değil ama bu kadar insanla? Bütçede yıldızlarla dolu bir kadro almayacaksınız. Sadece onu gördüğünüzde iyi oyunculuğun tadını çıkarın ve geri kalanına bir şans verin.

  [Resim: resimler.png]

  [Resim: snowpiercers02e061080dyjbl.jpg]

  Medya Bilgisi

  Kod:
  Format            : Matroska at 5 448 kb/s
  Length            : 1.76 GiB for 46 dk 19 s 424 ms

  Video #0          : AVC at 4 040 kb/s
  Aspect            : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps

  Audio #0          : E-AC-3 at 640 kb/s
  Infos             : 6 kanal, 48.0 kHz
  Language          : tr

  Audio #1          : E-AC-3 at 768 kb/s
  Infos             : 6 kanal, 48.0 kHz
  Language          : en

  Text #0           : UTF-8
  Language          : tr

  Text #1           : UTF-8
  Language          : tr
  [Resim: fragman.png]


  Linkler

  TURBOBİT

  Hide Post  [Resim: asagiok.gif][Resim: h1.png][Resim: asagiok.gif]

  Hide Post

  İşimiz Gücümüz Film!
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║
  VİPHANE.COM
  Son Düzenleme: 09-03-2021,03:43, Düzenleyen: RACON.

  Site ile ilgili her türlü sorunlarınız için info@viphane.com adresine e-mail gönderiniz.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Film indir | HD 1080p ve 720p Türkçe Dublaj Filmler İndir sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

  evlilik sitesi>