You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Terminatör Kara Kader - Terminator Dark Fate (2019) 1080p BluRay DD5.1 x264 DUAL Türkçe Dublaj Film İndir


 


Terminatör Kara Kader - Terminator Dark Fate (2019) 1080p BluRay DD5.1 x264 DUAL Türkçe Dublaj Film İndir

Kurucu
Terminatör Kara Kader - Terminator Dark Fate (2019) 1080p BluRay DD5.1 x264 DUAL Türkçe Dublaj Film İndir
Bedava Red Bull
Google Drive Sınırsız Depolama Alanı Satışı

[Resim: terminatrkarakaderatjwc.jpg]

Terminatör Kara Kader İndir - Terminatör Kara Kader Türkçe Dublaj İndir - Terminatör Kara Kader Türkçe Altyazılı İndir - Terminatör Kara Kader HD İndir
[Resim: imdb.png]

Kod:
https://www.imdb.com/title/tt6450804/
[Resim: hakkinda.png]

Terminatör: Kara Kader, gelecekten gelen Terminatörlere karşı zorlu bir mücadeleye giren Sarah Connor'ın hikayesini konu ediyor. Sarah Conor'ın Mahşet Günü'nü engellemesinin ve insan ırkının kaderini yeniden belirlemesinin üzerinden yıllar geçmiştir. Dani Ramos, kardeşi ve babasıyla ile birlikte Mexico City'de kendi halinde yaşayan bir kadındır. Ancak gelecekten süper asker özelliklerine sahip olan Rev-9 adındaki yeni bir Terminatör, Dani'yi öldürmek üzere geçmişe gelir. Dani'nin kurtulma şansı, Grace ve Sarah Conor'a bağlıdır. Grace de gelecekten gelen bir süper askerdir. Bu sırada Rev-9, hiçbir şeyi umursamadan hedefine giden yolda karşısına çıkan her şeyi yok ediyordur. Dani, Grace ve Sarah'nın yolu sonunda T-800'e düşecektir. Sarah'nın geçmişi, onların tek umudu olur.


[Resim: yorumlar84jst.png]

'T2'nin gerçek devamı' dediler ...
danhall8625 Ekim 2019
Öyle değil. En azından istediğim gibi değil.

1991'den beri çıkan diğer başarısız devam filmlerinden neredeyse hiç daha iyi. O zamanlar sevmediğim kadar diğerlerini de tercih edebilirdim.

Objektif olarak bakıldığında, korkunç bir film değil. Ama Cameron'un dönüşüyle ve bunun bir 'forma dönüş' olduğunu söyleyerek o kadar inşa ettiler ki, hayal kırıklığının ikiye katlandığını düşünüyorum. Çok, çok ortalama bir film.

Bu filme eklenen bazı 'toplumsal cinsiyet politikalarının' ya da nasıl algılandığının farkındayım. Lütfen üç kadın başrolde benim tamamen sorunum olmadığını anlayın. Terminatör, sonuçta 'geleceğin annesi'nin hikayesi olmuştur. Cinsiyete bakılmaksızın oldukça zayıf bir film olduğunu açıklığa kavuşturalım.

Bana göre hala sadece iki film var - T1 ve T2. Gerçek devamı istiyorsanız, 'T2: Cybernetic Dawn' ve 'T2: Nuclear Twilight' çizgi romanlarının kopyalarını edinin. (Bunları bu sırayla okuyun). Hikayeyi düzenli ve saygılı bir şekilde tamamladılar. Bu film bunlardan hiçbirini başaramadı.

Burada Hiçbir Şey - Onun Yerine Bir Yürüyüşe Çıkın
considine-sales-exec13 Ocak 2021
Terminator Dark Fate denen şeyin ne tür bir pislik olduğunu anlatmaya bile başlayamam, bunun Terminatör'e karanlık bir kader verdiğini söylemek dışında. Terminatör'den sevdiğimiz her şey ve bir gün iyi bir devam filmi göreceğimiz umutlarımızın ölümü utanç vericiydi. Sonra yine, bu onun öncüllerine saygı duymuyor ve hikayeyi değiştiriyor. Sadece erkeksi görünümlü kadınlar, aptal diyaloglar, kıllı 'aksiyon' ve saçma durumlarla ilgileniyorsanız, muhtemelen bu filmi seveceksiniz. Gerçekten iyi bir hikaye, Terminatör'e saygı, güzel kızlar veya zamanınızı veya paranızı haklı çıkaracak herhangi bir şey görmeyi bekliyorsanız bu filmi görmeyin.


[Resim: resimler.png]

[Resim: terminatrkarakader-1uwjv3.jpg]

[Resim: terminatrkarakader-2tejxj.jpg]

[Resim: terminatrkarakader-3j8j55.jpg]

[Resim: terminatrkarakader-44yj0n.jpg]

[Resim: terminatrkarakader-57akel.jpg]

[Resim: terminatrkarakader-60mk7y.jpg]

[Resim: terminatrkarakader-7j2k9n.jpg]

[Resim: terminatrkarakader-8y2k1q.jpg]

Medya Bilgisi

Kod:
Format            : Matroska at 10.2 Mb/s
Length            : 9.09 GiB for 2 s 8 dk 7 s 200 ms

Video #0          : AVC at 9 134 kb/s
Aspect            : 1920 x 808 (2.376) at 23.976 fps

Audio #0          : AC-3 at 384 kb/s
Infos             : 6 kanal, 48.0 kHz
Language          : tr

Audio #1          : AC-3 at 640 kb/s
Infos             : 6 kanal, 48.0 kHz
Language          : en

Text #0           : UTF-8
Language          : tr

Text #1           : UTF-8
Language          : tr
[Resim: fragman.png]


Linkler

TURBOBİT

Hide Post

İşimiz Gücümüz Film!
█║▌│ █║▌ ║││█║█║
VİPHANE.COM
Son Düzenleme: 24-04-2021,02:14, Düzenleyen: RACON.

 
Site ile ilgili her türlü sorunlarınız için info@viphane.com adresine e-mail gönderiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Film indir | HD 1080p ve 720p Türkçe Dublaj Filmler İndir sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.