Skip to main content

The Baccarat Machine" adlı film, bir kumar draması olacak.


 


The Baccarat Machine" adlı film, bir kumar draması olacak.

Seviye 2
The Baccarat Machine" adlı film, bir kumar draması olacak.
Google Drive Sınırsız Depolama Alanı Satışı

[Resim: 1325327.jpg]

Awkwafina, Michael Kaplan'ın bir Puro Aficionado makalesinden esinlenen bir kumar draması “The Baccarat Machine”de başrol oynayacak. SK Global'de kurulan film, Cheung Yin “Kelly” Sun ve poker oyuncusu Phil Ivey ile olan olası ortaklığı üzerine yoğunlaşıyor.

Ivey ile birlikte çalışarak ve kenar sıralama olarak bilinen bir teknik kullanarak milyonlarca dolarlık para kazanan Sun, her iki taraftaki kenarların bir inç kesiri ile eşit olmayan bir şekilde kesildiği oyun kartlarının kullanım yoluyla uzun bir süre tartışılmıştı. SK Global ortak CEO'su John Penotti, “Bu projeye başlamak için arkadaşımız Awkwafina'nın işe başladığını duyurmaktan daha iyi bir yol düşünemiyoruz. Kelly'ye hayat vermesi için benzersiz bir donanıma sahip ve gerçek mizah ile harika bir performansı birleştireceğinden şüphemiz yok. Sharp'taki ortaklarımızla birlikte, bu inanılmaz hikayeyi ekrana getirmekten heyecan duyuyoruz.” dedi.
"The Baccarat Machine" adlı film, bir kumar draması olacak.


 
Site ile ilgili her türlü sorunlarınız için info@viphane.com adresine e-mail gönderiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Film indir | HD 1080p ve 720p Türkçe Dublaj Filmler İndir sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.