Skip to main content

Umudumuz Şaban (1979) İndir - 720p - Yerli Film İndir


 


Umudumuz Şaban (1979) İndir - 720p - Yerli Film İndir

Kurucu
Umudumuz Şaban (1979) İndir - 720p - Yerli Film İndir
Google Drive Sınırsız Depolama Alanı Satışı

[Resim: 15hjbi.jpg]

Umudumuz Şaban İndir - Umudumuz Şaban Türkçe Dublaj İndir - Umudumuz Şaban Türkçe Altyazılı İndir - Umudumuz Şaban HD İndir

[Resim: imdb.png]

Kod:
https://www.imdb.com/title/tt0253860/
[Resim: hakkinda.png]

Umudumuz Şaban, amcasından kalan mirası almak için İstanbul’a giden Şaban’ın başına gelenleri konu ediyor. En büyük tutkusu kovboy filmleri olan Şaban, arkadaşları tarafından Ringo diye çağırılan bir kahveci çırağıdır. Şaban’ın hayatı, İstanbul’dan gelen bir telgraf ile bambaşka bir hal alır. Telgrafta, Şaban’ın amcasının öldüğü bildirilmiştir ve amcasının tüm mirası Şaban’a kalmıştır. Şaban vakit kaybetmeden mirası devralmak için soluğu İstanbul’da alır. Şaban’a kalan mirasın bulunduğu mahallede yaşayanlar, Yedi bela Recep adındaki kabadayının baskısı altındadır. Mahalledeki evleri yıkıp yerine site yapmak isteyen müteahhit Muhteşem, Yedi bela Recep’den kurtulmak için bir kiralık katil tutarak kabadayıyı öldürtür. Şaban’ın tam bu olayların üzerine gelmesi, mahallede büyük bir kargaşaya neden olur. İnsanlar, Yedi bela Recep’i Şaban’ın öldürdüğünü düşünmeye başlar. Mahallede bir anda kahraman ilan edilen Şaban, artık müteahhit Muhteşem’in yeni hedefidir.

[Resim: resimler.png]

[Resim: 2g7kxa.jpg]

Medya Bilgisi

Kod:
Format            : MPEG-4 at 638 kb/s
Length            : 374 MiB for 1 s 21dk 56s 129 ms

Video #0          : AVC at 538 kb/s
Aspect            : 1280 x 720 (1.778) at 25.000 fps

Audio #0          : AAC at 96.0 kb/s
Infos             : 1 kanal, 44.1 kHz
[Resim: fragman.png]
[Resim: linkler.png]

Hide Post

İşimiz Gücümüz Film!
█║▌│ █║▌ ║││█║█║
VİPHANE.COM

 
Site ile ilgili her türlü sorunlarınız için info@viphane.com adresine e-mail gönderiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Film indir | HD 1080p ve 720p Türkçe Dublaj Filmler İndir sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.