Film ve dizi yüklemeleri bize aittir, izinsiz başka sitelerde paylaşılması yasaktır! - Tüm dosyalardaki rar şifremiz: viphane.com
Daha Kapsamlı ve İsabetli Arama İçin Filmin veya Dizinin İMDB Linkini Aratın.
İMDB Linki İle Arama Nasıl Yapılır ? | Gelişmiş Arama Sayfası

VİPHane.com Kullanım Klavuzu
Onay     
Arkadaşlar Merhaba.
Forumda yeni olan kardeşlerim için böyle bir konu hazırlama gereği duydum umarım faydalı olacaktır.
Adım adım forum nasıl kullanılır sizlere göstereceğim.

Üye Olma
Sitemize ilk ziyaretiniz ve büyük ihtimal arama motorları üzerinden geldiniz. Forumun tüm özelliklerinden faydalanabilmek için üye olmanız gerekmektedir, İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Profil Düzenleme
Evet foruma üye oldunuz ve kullanmaya başladınız ama yapacaklarınız bitmedi hemen İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! kısmına girin düzenlemeniz gereken bazı yerler var onları resimli olarak gösteriyorum.
Burası sizin forum profilinizi düzenleyebileceğiniz ayar sayfası.
[Resim: 1tnjmd.png]
Burada yapacağınız pek bir şey yok tarih ve zaman formatını yaşadığınız bölgeye göre değiştirebilir dil ve tema seçimi yapabilirsiniz.

Gerekli Profil Bilgileri
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Düzenlemeniz gereken yerler: Ek Bilgiler - İletişim Bilgileri ve Uzakta Bilgisi.
Bu yaptığınız düzenlemeler konu içi profil gösterimi(postbit) kısmında görünecektir.
[Resim: 19djnc.png]

Gelelim asıl önemli olan şeylere Avatar(profil resmi) ve İmza'ya
Seçenekler bölümde olduğunuzu varsayarak anlatıyorum sol menüden İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!kısmına tıklayın.
En fazla 1 MB boyutunda görsel yükleyebilirsiniz.
[Resim: 19oj52.png]

İmza Ekleme
İmza sizin profiniz ve paylaştığınız konularda en alt kısımda gözüken sizin belirlediğiniz yazı veya görseldir.
Düzenlemek için sol menüden İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! kısmına tıklayınız.
Kırmızı içine aldığım ' Tüm mesajlarımda imzamı göster. ' seçili olmasına dikkat ediniz.
[Resim: 1oyjtq.png]

Sizlerden küçük bir ricam var okuduğunuz konulara yorum yazmayı unutmayın :)

[Resim: 416c84efgnjba.gif]
İşimiz Gücümüz Film!
█║▌│ █║▌ ║││█║█║
VİPHANE.COM

Çok güzel bir kılavuz olmuş :)
Sadece biraz sessizlik istiyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Onay Multiup.org'tan Nasıl İndirme Yapılır? Wylde 3 1,327 18-10-2020,05:15
Son Yorum: intersenol
Onay JDownloader 2 ile Kolayca İndirme Yapmak - Multiup [Videolu Anlatım] Wylde 0 544 07-05-2020,06:24
Son Yorum: Wylde
Onay İMDB Linki İle Arama Yapma RACON 0 740 30-11-2019,03:02
Son Yorum: RACON
Onay Videoya Altyazı Nasıl Eklenir? Wylde 0 1,364 16-11-2019,01:53
Son Yorum: Wylde
Onay Daha Hızlı İndirmeler İçin IDM Kullanınız RACON 0 282 09-11-2019,03:54
Son Yorum: RACON

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi